۱۰ روز ضمانت بازگشت کالا

 

شرایط بازگشت کالا:

١- محصول خریداری شده داراى ایراد سخت افزاری باشد و هيچگونه صدمه ى فيزيكى پس از خريد به آن وارد نشده باشد

٢- محصولات بايد با برچسب، بسته بندى اصلى و تمامى متعلقات آن در عين سلامت عودت داده شوند

٣- محصولات به صورت پلمپ و نو تحويل داده مى شوند لذا، در صورت وارد شدن هرگونه صدمات فیزیکی به كالاى خريدارى شده اعم از هرگونه شکستگی، خط و خش، خراش، ترك و ... ، ضمانت بازگشت ملقی خواهد شد و به هيچ عنوان كالاى خريدارى شده تعويض و يا عودت داده نخواهد شد.

٤- محصولات در بسته بندى اصلى به صورت پلمپ و نو تحويل داده مى شوند و در صورت وارد شدن هرگونه خدشه به بسته بندى اصلى كالاى خريدارى شده اعم از خط خطى كردن، پاره كردن و خراش بسته بندى اصلى، ضمانت بازگشت ملقی خواهد شد و به هيچ عنوان كالاى خريدارى شده تعويض و يا عودت داده نخواهد شد.

٥- خدمات تعمير و تعويض تمامى محصولاتى كه داراى گارانتى شركتى مى باشند تماماً بر عهده ى شركت مربوطه مى باشد و از حيطه ى خدمات پس از فروش فروشگاه سى بى نو كاملاً خارج مى باشد.
———

مغایرت و عدم تطبيق كالاى ارسال شده با كالاى سفارش داده شده:

وجود هرگونه مغایرت و عدم تطبيق در کالای ارسال شده اعم از رنگ، مدل، سايز، برند مستلزم اطلاع رسانى مشترى گرامى به فروشگاه تا بازه زمانى حداکثر ۲۴ ساعت مى باشد و پس از آن فروشگاه هيچگونه مسئوليتى در قبال خريد مشتريان گرامى متقبل نخواهد شد.

———

چگونگی بازگشت کالا:

با پشتيبانى سايت سى بى نو تماس حاصل فرموده و دلايل نارضايتى خود از كالاى خريدارى شده را ذكر نماييد و پس از آن مراتب عودت كالاى خريدارى شده توسط پشتيبانى سايت سى بى تو قابل انجام خواهد بود.

———

عودت وجه:

بعد از محرز شدن مشکل محصول ارسال شده توسط تیم کارشناسی سی‌بی‌نو، وجه مشترى محترم طى بازه زمانى ۲۴ الى ٤٨ ساعت عودت داده خواهد شد.